Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: ACTA - zagrozi naszej stronie?

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2623

  • Sonix
  • Sonixs Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 143
  • Karma: 1
adies napisał:
to pokazuje, że demokracja to pic na wode, rządy państw i tak robią co chcą.



Benjamin Franklin napisał:
Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

I niech ktoś mi powie że to nieprawda...

Pozwólcie że zacytuję tutaj pewną informację poprzedzającą falę sprzeciwów wobec ACTA:
W ostatni czwartek amerykańskie władze podjęły decyzję o zamknięciu Megaupload i aresztowaniu jej przedstawicieli....

....Wraz z zamknięciem Megaupload na światło dzienne wypłynęła informacja, że prezesem strony był uznany producent, a prywatnie mąż Alicii Keys – Swizz Beatz. On jednak nie został aresztowany. Policja uznała, że jego rola w firmie służyła przede wszystkim poprawieniu wizerunku witryny i promocji.....

Widać tutaj ewidentnie że są 'równi' i 'równiejsi' wobec prawa.

Aż strach pomyśleć co będzie się działo gdy ratyfikują ACTA, ale wydaje mi się że nie przejdzie to w tej postaci jak jest teraz.

Może czytaliście już o wyroku TS ale tak już informacyjnie:

www.wiadomosci24.pl/artykul/sabam_vs_sca..._jest_223629--1.html

Najlepsze na końcu.....
Letzte Änderung: 12 Jahre 2 Monate ago von Sonix.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2624

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
to jest jakaś masakra...
najlepsze jest to że akta nie odnosi się tylko do Internetu ale do wielu innych rzeczy.
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2625

  • adies
  • adiess Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Beiträge: 22
  • Karma: 0
mnie boli to, że już nawet teraz nie mogę pobierać muzyki we flacu, bo praktycznie wszystkie linki są usunięte :unsure:
ale podobno zdrajca narodu Tusk wymiękka i nie chce juz ACTA, więc nadzieja jest
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2628

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
O Donku, cytując klasykę: "Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział" ;)
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2631

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
nie wyobrazam sobie tego wszystkiego - dojdzie do tego ze 90 procent stron trzeba bedzie pozamykac...

ostatnie gdzies czytałem o pierwszej ofierze AKTA, koles w Angli załozył portal który udostepniał narzedzie do wrzucania na strone linków z filmami itp... i najlepsze jest to ze prawo GB tego mu nie zakazywało ale stany sie o to upomniały i pradopodobnie zostanie poddany ekstradycji i moze beknać nawet 10 lat... fakt ze jego portal miał około 300 tys wejsc w miesiacu - co jest ogromna liczba - a ze nie był wysoko postawiony - tzw szycha (ma 23 lata) to ktos sie za niego zabrał.

tak z grubsza opisałem ... jak przypomne sobie gdzie to było opisane zamieszcze link
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2635

  • adies
  • adiess Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Beiträge: 22
  • Karma: 0
na wiadomościach gg było, tam praktycznie wszystko na temat ACTA jest
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2640

  • damian
  • damians Avatar
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Beiträge: 295
  • Karma: 0
chłopaki tak czytam te posty,oglądam TV słucham radia i tak myślę że co oni robią czy naprawdę u nas w kraju niema innych ważnych problemów?
A co do naszego forum to mamy pozamiatane bo niektórzy mają tyle fotek i linków na forum że kaplica,nie chce nic mówić ale kolega Piotr to już chyba dożywocie dostanie a inni razem zemną pójdą za współudział.
Ale nie martwcie się jak dostaniemy się do tego samego<kurortu>to sobie na wybiegu o audio pogadamy,więc już forum nie będzie potrzebne,kto wie może pozwolą nam zabrać po jakimś wzmacniaczu do celi.
Dobrze że u nas niema kary śmierci bo bałbym się o nie których,że już o admin. nie wspomnę.
A tak sobie myślę że jak bym poszedł na układ z policją to może ominie mnie kurort i dostane w nagrodę wszystkie wasze sprzęciki,ale super lecę robić jakieś miejsce w piwnicy bo w mieszkaniu nie pomieszcze.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2643

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
;)... mam nadzieję że pozwolą zabrać jakieś amplitunery ze sobą.

na poważnie, to z drugiej strony jak dołaczasz link to niby skad masz wiedziec ze to ktos dziabną ... jezeli to miałby byc prawda to 99% stron musieliby pozamykać a w zasadzie wszystkie fora.
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2647

  • adies
  • adiess Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Beiträge: 22
  • Karma: 0
i jakieś kolumny do tego ;)
I właśnie o to chodzi, żeby zniknęły wolne fora. Moim zdaniem, prawa autorskie to tylko przykrywka, chodzi o to żeby ocenzurować ostatnie miejsce w którym każdy ma wolność słowa, i ostatnie miejsce w którym mamy niezależne wiadomości. Przykład? usunięcie przez kancelarie premiera 7 tys. negatywnych komentarzy na temat ACTA na ich profilu na facebooku. A cenzura i pełne monitorowanie użytkowników neta? Nawet na gg nie będzie można swobodnie pogadać. Witaj komuno!
Letzte Änderung: 12 Jahre 2 Monate ago von adies.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:ACTA - zagrozi naszej stronie? 12 Jahre 2 Monate ago #2649

  • Laslo
  • Laslos Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 845
  • Dank erhalten: 32
  • Karma: 10
Drobnymi krokami zabierają nam resztki wolności. Pod przykrywą rozwoju technicznego i nowych funkcjonalności tworzą narzędzia wykorzystywane później do inwigilacji. Przykład: GPS, mapy google, androidy wysyłające w tle informacje o lokalizacji, kontaktach, wykonanych telefonach itp itd...
WYobraźcie sobie teraz, że zwykły Kowalski chce wystartować w wyborach i zrobić jakąś małą rewolucję. Natychmiast wyciągną dane historyczne i na wszystkich portalach pojawią się informacje o tym co gdzie i kiedy w ramach politycznej walki z opozycją. Na każdego będa mieć haki bo nikt święty nie jest.
Letzte Änderung: 12 Jahre 2 Monate ago von Laslo.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.