Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Gramofon+wzmacniacz/amplituner+kolumny na początek

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4391

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
Może piootr będzie wiedział jaki amplituner
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4392

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
W kwestii Philipsów i doboru radzę Ci napisać do użytkownika Marek41, ten Pan ma pełno katalogów Philipsa i wie chyba wszystko na ich temat. Na pewno CI skompletuje.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4396

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
No i nie kupiłem 877, sprzedawca na tablicy jest jakiś niepoważny.. Poprosiłem go, by zrobił aukcję na allegro i dał 30 za przesyłkę kurierską i 380zł(370 za gramofon i 10 za prowizję, którą pobierze allegro) odpisał, że nie ma problemu i zrobił aukcje gramofon 1zł i 399zł za przesyłkę, ja odpisałem, że przecież zadeklarowałem się zaplacic za prowizję a aukcja nie ma sensu w takiej postaci, przez aukcję chciałem mieć pewność. Odpisał, że ja chyba chce by ktoś mnie przebił i, że nie chce mu się ponownie wystawiać, ogolnie pisał jakby kosztowało go to kilka godzin czasu... napisał bym przyjechał osobiście i odebrał.

Mając ustawionego kupca, nie ma kilku minut na Ctrl+c i Ctrl+v...

No nic, poszukiwań ciąg dalszy :)

Pozdrawiam
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4398

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
Tablica to jest dosyć fajna, ale jednak ryzyko trochę.
Może skusisz się na tego z wkładką 412, albo jakaś inna firma nie musi być przecież Philips.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4399

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
poczekam do piątku rano, może uda się go kupić za 200 :) chyba, że mielibyście jakieś inny propozycje i innych firm, są jakieś niedrogie technicsy na allegro np. warte uwagi?
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4400

  • piootr
  • piootrs Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 1883
  • Dank erhalten: 17
  • Karma: 41
no to mam kolejny fajny gramofonik Telefunken CS-20, targuj sie i zorientuje w jakim stanie jest wkładka :)
vintage audio
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4401

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
TELEFUNKEN hmm no przyznam że ciekawa propozycja, chyba taki dosyć mało popularny nadal u nas. Przynajmniej z obrotami nie będziesz miał kłopotu bo już stroboskop ma. Z wyglądu mi osobiście to się nie podoba, wygląda trochę jak te dzisiejsze gramofony z TESCO. Dziwna ta wkładka/igła. Ale zapewne poza wyglądem to gra świetnie.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4402

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
hehe rozmowę ze sprzedającym zakończyłem: "Ależ może Pan także edytować aukcję :) trudno, jeśli jednak znalazłby Pan jakiś wolny dzień na wystawienie aukcji to proszę dać znać :) "
i.. znalazł, przysłał mi sam nr do allegro.pl/show_item.php?item=3064375106 jednak w akcie dotkliwej zemsty zmienił cenę! :) Widocznie ma z czymś problem...

w tej sytuacji telefunken wygrywa, bo sprzedaje go firma deklarująca pomoc, i zapewniająca sprawny sprzęt :) Napisałem w jakim stanie jest igła i wkładka.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4403

  • Wujbob
  • Wujbobs Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Beiträge: 46
  • Karma: 0
Patrzyłem sobie na igły

sklep.rms.pl/index.php?p3626,igly-do-wkl...-D17UCFchc3godNGQAvQ
tu kosztuje 170 zł nie wiem jaka

allegro.pl/igla-gramofonowa-ortofon-nade...isy-i3034872872.html
tutaj eliptyczna 59 zł

Jak jest z igłami do tej wkładki?
Jak jest z wkładkami do tego gramofonu (nie sądze by szybko znudziła mi sie wkladka biorąc pod uwagę moje doświadczenie :) )

Dzięki

Jak bedzie z doborem amplitunera??
Letzte Änderung: 11 Jahre 1 Monat ago von Wujbob.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 Jahre 1 Monat ago #4404

  • WoleMerce
  • WoleMerces Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Beiträge: 138
  • Karma: 0
Ja z firmą WAMAT nie mam dobrych wspomnień.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.