Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Czy stosować daca audio ?

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7836

  • grzegorz44
  • grzegorz44 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 111
  • Oklaski: 0
No dobrze. Koniec kłótni i przekomarzania!!!
Może mi jeszcze powiecie, czy mogę tego mojego daca naprawić? Czy jak go zaniosę do serwisu, usprawnią go, czy to już taka jego uroda?
Powiedzmy, że się zamienię za to radio strumieniowe...Ale jakby mnie naszło posłuchać muzyki z you-tuba, nie będę miał daca... :(
Jakbym chciał ewentualnie takiego daca dokupić, to jakiego? Bez brusbordów, bez zasilacza strumieniowo- impulsowego, taki żeby przerobił słyszalnie tę muzykę z komputera i tv, no i żeby się nie zawieszał tak jak ten.
Grzegorz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7837

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Zdaje sobie sprawę że pieniądze to granica dlatego w pytaniu trzeba się przyznać do budżetu. Poniżej tysiąca są klocki ale jak będziesz miał szczeście to ktoś czasami wystawia z dokupionym zasilaczem od Tomanak. Jak nie a chcesz żeby było dobrze to impulsowy musisz zmienić. Z tego co pamiętam to musical fidelity i beresford .Jednk zawsze lepiej kupić z własnym. Coś co gra fajnie ciepło i dobrze sobie radzi ze słabym materiałem to myryad Z 20. Lubiłem go i zmieniałem tylko dlatego że nie posiadał regulowanego wyjścia. Panie kolego musisz się określic ile chcesz stracić
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7838

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
grzegorz44 napisał:
No dobrze. Koniec kłótni i przekomarzania!!!
Może mi jeszcze powiecie, czy mogę tego mojego daca naprawić? Czy jak go zaniosę do serwisu, usprawnią go, czy to już taka jego uroda?
Powiedzmy, że się zamienię za to radio strumieniowe...Ale jakby mnie naszło posłuchać muzyki z you-tuba, nie będę miał daca... :(
Jakbym chciał ewentualnie takiego daca dokupić, to jakiego? Bez brusbordów, bez zasilacza strumieniowo- impulsowego, taki żeby przerobił słyszalnie tę muzykę z komputera i tv, no i żeby się nie zawieszał tak jak ten.
Do serwisu nie ma sensu - urządzenie jest z tego opisujesz sprawne.
Ja bym spróbował jeszcze dwóch opcji:
1) inny system operacyjny np bootowalna z USB lub CD dystrybucja linuxa, która w łatwy sposób pozwoli sprawdzić czy wina leży po stronie Windowsa (koszt 0zł)
2) jesli masz komputer stacjonarny to dokupić kartę dźwiękową na PCI lub PCI-E z wyjściem digital out i w ten sposób łączyć się z daciem (koszt ok 50zł)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 tygodni ago przez Laslo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7839

  • Patrick
  • Patrick Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 182
  • Oklaski: 6
grzegorz44 napisał:
No dobrze. Koniec kłótni i przekomarzania!!!
Może mi jeszcze powiecie, czy mogę tego mojego daca naprawić? Czy jak go zaniosę do serwisu, usprawnią go, czy to już taka jego uroda?
Powiedzmy, że się zamienię za to radio strumieniowe...Ale jakby mnie naszło posłuchać muzyki z you-tuba, nie będę miał daca... :(
Jakbym chciał ewentualnie takiego daca dokupić, to jakiego? Bez brusbordów, bez zasilacza strumieniowo- impulsowego, taki żeby przerobił słyszalnie tę muzykę z komputera i tv, no i żeby się nie zawieszał tak jak ten.
Tutaj nie ma "kłótni ani przekomarzania" tylko opór przed głoszeniem głupot jako "dobrej rady" z którą ktoś taki jak Ty ZAPŁACI CIĘŻKO ZAROBIONYMI PIENIĘDZMI => "porady" od gościa w/g którego telewizor jako źródło lepiej zagra od płyty CD to "wybitny fachowiec" i "znafca"
Wiesz dla czego Myryad jest taki wspaniały => allegro.pl/myryad-z-20-piekny-cieply-dzwiek-i7200647603.html czy Beresford allegro.pl/dac-beresford-koncowka-techni...ent-i7205667053.html
To bazarowe cwaniactwo połączone z brakiem ELEMENTARNYM BRAKIEM WIEDZY Z DZIEDZINY ELEKTRONIKI , FIZYKI ORAZ AKUSTYKI.
Z każdego praktycznie wpisu można zacytować jakiś przykład na poparcie mojej tezy.
To są Twoje pieniądze więc szanuj je bo gwarantuję Ci nikt nie zapłaci za Ciebie rachunku za korzystanie z "fachowej porady" , zamiast szukać serwisu zrób eksperyment u kogoś z nowszym PC i systemem audio bardziej z dzisiejszych czasów.
Łączenie klamotów sprzed dekad z cyfrową technologią nie zawsze się udaje , wynika to z braku kompatybilności sprzętu i / lub wiedzy oraz doświadczenia.
Obawiam się że w tej chwili masz mniej orientacji w temacie jak wówczas kiedy tutaj zajrzałeś i zwróciłeś się o pomoc.... :(
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7840

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Twoje ograniczenie umysłowe przekracza wszelkie granice. Kilka razy pisałen że mam taki sprzęt ale nikt nie musi go u mnie kupić. Masz do wybory wielu sprzedających. Moja wiedza wynika z tego że mam możliwośc testowania co każdy racjonalnie odczyta a Twoja wiedza to zazdrość głupota i czytanie wypocin takich samych ludzi jak Ty sam. Tak postępują małe zakompleksione ludki. Myślisz że kilka złotych jest dla wszystkich walką o być albo nie być. Zapraszam do siebie tego zainteresowanego człowieka i bez żadnych zobowiązań udostępnie odsłuch. Jeżeli tylko chce..Jestes taki w porządku to zaproś do siebie kolegów i przekonaj że masz racje. Najgorsi sa zawistni ludzie którzy myśla ze kikaset złotych to walka o wszystko. Rozczaruje bo dla mnie nie dlatego mam wiedze bo dośc długo bawie sie odsłuchami a każdy sprzęt jest moją własnością. Na koniec dodam że kłamstwo nie przechodzi bo są jeszcze poważne fora internetowe gdzie ten Pan sam poczyta opinie innych ludzi. Zawiść za daleko nie prowadzi. Myśle ze powinieneś opisywać emocje z jazdy bolidem formuły 1 bo zakładam że nim nie jechałes ale dla Ciebie jest to nie istotne- byle pokazac że wiesz więcej niz wiesz.Mały człowiek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7841

  • grzegorz44
  • grzegorz44 Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 111
  • Oklaski: 0
Patrick- No faktycznie- trochę się w tym wszystkim pogubiłem :( Ale o ile spraw już jestem mądrzejszy! Wiem już czego unikać.. ;)
Komputer faktycznie nie jest moją mocną stroną i bez Waszej pomocy na pewno nie ruszyłbym z miejsca. Nawet nie mam takiego kumpla, czy znajomego, który mógłby mi pomóc. Proste włączenie zasilania w usb zajęło mi dobrą chwilę.
Jednak myślę, że Laslo ma sporo racji i idzie chyba w dobrym kierunku. Podłączyłem dziś dacka do laptopa. (Był trochę na pożyczkach i dziś rano dopiero go odebrałem). No i z laptopem działa! Próbowałem wyłączać i włączać, odcinać zasilanie i zmieniać funkcje na dacu. Jak na razie za każdym razem dack bezbłędnie odtwarza i trafia w dźwięk. Stacjonarny po takich ewolucjach na pewno się pogubił.
Jeszcze go dziś trochę potestuję...Może to dziś niedziela i dlatego działa... :laugh:
Grzegorz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7842

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Napisz co to za komputer stacjonarny, jaka płyta główna. MOże masz tam jakiś przedpotopowy kontroler USB i wystarczy kupić nowy np na PCI (koszt do 50zł :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 3 tygodni ago przez Laslo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7844

  • Patrick
  • Patrick Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 182
  • Oklaski: 6
DARUTOM napisał:
Twoje ograniczenie umysłowe przekracza wszelkie granice. Kilka razy pisałen że mam taki sprzęt ale nikt nie musi go u mnie kupić. Masz do wybory wielu sprzedających. Moja wiedza wynika z tego że mam możliwośc testowania co każdy racjonalnie odczyta a Twoja wiedza to zazdrość głupota i czytanie wypocin takich samych ludzi jak Ty sam. Tak postępują małe zakompleksione ludki. Myślisz że kilka złotych jest dla wszystkich walką o być albo nie być. Zapraszam do siebie tego zainteresowanego człowieka i bez żadnych zobowiązań udostępnie odsłuch. Jeżeli tylko chce..Jestes taki w porządku to zaproś do siebie kolegów i przekonaj że masz racje. Najgorsi sa zawistni ludzie którzy myśla ze kikaset złotych to walka o wszystko. Rozczaruje bo dla mnie nie dlatego mam wiedze bo dośc długo bawie sie odsłuchami a każdy sprzęt jest moją własnością. Na koniec dodam że kłamstwo nie przechodzi bo są jeszcze poważne fora internetowe gdzie ten Pan sam poczyta opinie innych ludzi. Zawiść za daleko nie prowadzi. Myśle ze powinieneś opisywać emocje z jazdy bolidem formuły 1 bo zakładam że nim nie jechałes ale dla Ciebie jest to nie istotne- byle pokazac że wiesz więcej niz wiesz.Mały człowiek
Wiedzy to ty nie masz ŻADNEJ podobnie jak predyspozycji do testowania ponieważ żeby coś testować trzeba się na tym gruntownie znać.
Najlepsze ze śmieci , które sprzedajesz u mnie były 20 lat temu , gdybyś zadał sobie chociaż odrobinę trudu żeby sprawdzić z kim i o czym mówisz nie pisał byś coraz większych głupot.
Klepać bzdziny i prawić inwektywy to reakcja każdego intelektualnego impotenta ponieważ w dyskusji nie może się wykazać żadnymi argumentami to własnie cały czas robisz.
Szkoda na ciebie czasu aczkolwiek nie licz na to że nikt na tym Forum nie zwróci uwagi na twoje szkodliwe działania i wprowadzanie nowicjuszy w błąd.
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7845

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Jesteś moim guru. Tylko dlatego że jak piszesz testowałeś pewne produkty przed ich wypuszczeniem na rynek. Druga sorawa to chciałbym Tobie trochę pozazdroscić więc proszę opidz dokładnie swój system z czego się sklada. Na pewno każdy chcialby dowiedzieć się z czego wynikają te cenne konkluzje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy stosować daca audio ? 6 lata 3 tygodni ago #7846

  • DARUTOM
  • DARUTOM Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 80
  • Oklaski: 0
Sorki za wiele błędów ale na sxybki jadę z telefonu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.