Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #680

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
a wiec ;) - uwazam ze diabeł tkwi w szczegółach wiec pozwole sobie odniesc sie do tego pioneera sx-939 z linku który wstawiłes.
Sprzet jest w niezłym stanie - choc daleki od ideału jak sie mu lepiej przyjrzec. Piekny ale pewnie kosztowałby znacznie wiecej gdyby nie to ze nie jest do końca taki jak powinien.

Co w srodku tego nie widzimy, ale tez warto sie zapoznac. Widac ze mamy tu raczej doczynienia z jakims skladakiem - DWIE GAŁECZKI NIEORYGINALNE !!!
Zwróc prosze uwage na duza gałke od skali jest nieoryginalna choc tez od Pioneera ;) tylko z innej serii (nie jest karbowana a powinna) do tego jedna gałka z tych na dole równeiz jest od pioneera z tej serii ale niestety powinna byc mniejsza ;) (4 galeczka od lewej strony powinna byc mniejsza - taka jak pierwsza).

Wniosek jest prosty ktos juz kombinował przy sprzecie i chce sie go pozbyc, przypuszczam ze w srodku równiez moglibysmy spotkac sie z niespodzianka - no chyba ze komus na tym nie zalezy ;).


Ogladajac tego Pioneera - zapytam jeszcze o tego Kenwooda KR-8340, czy czasem nie kupiłes go od tego samego uzytkownika Allegro ??
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #681

  • tomcinkowiec
  • tomcinkowiec Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 14
  • Oklaski: 0
o kurde tego się nie spodziewałem tak to jest jak się ma małą wiedzę na temat zachodnich klocków , muszę sie jeszcze dużo dowiedzieć ( gdzieś na aukcji widziałem jakiegoś klasyka chyba z gałeczką radmora ... powoli w to wierze ...) , no właśnie kupiłem , koleś zapewnia że jest w dobrym stanie technicznym , wytargowałem 600 zł , daje 30 dni gwarancji rozruchowej . Koleś negatywów niema .... A to mail od tego Pana:

" Każdy z moich sprzętów przechodzi generalny przegląd techniczny i jeśli jest taka potrzeba, jest naprawiany.
Ten egzemplarz jest w pełni sprawny. Dodatkowo daję 30-dniową gwarancję rozruchową.
Wnętrze jest oryginalne i wolałbym nie rozkręcać bez wyraźnej potrzeby sprawnego sprzętu.
Co do wyglądu zewnętrznego, to zdjęcia na aukcji według mnie bardzo dobrze oddają jego stan."

( allegro.pl/show_item.php?item=1124468740 ) Mogę spodziewać się psikusa ? POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniany: 13 lata 9 miesiąc ago przez tomcinkowiec.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #682

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
Psikus niestety jest .... :(

Czy dokładnie przegladałes zdjecia - patrz tylna fotka -
brak demodulatora - wolna kieszeń na tylnym panelu po lewej stronie patrzac od tyłu.
Jest to taka jakby kaseta która mozna wyciagnac i ktos ja z niego niestety wyciagna.
Demodulator odpowiada za automatyczne wyszukiwanie stacji, ale nie przeszkadza to w funkcjonowaniu tego amplitunera.

Masz odpowiedz dlaczego niedawno model 7340 sprzedał sie za wiele wieksze pieniazki a ten juz chwile stoi i nie chce sie sprzedac za wiele niższe pieniażki...
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #683

  • artek2102
  • artek2102 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 42
  • Oklaski: 1
ten użytkownik wg mnie ma bardzo wygórowane ceny.... ja np zwykle kupuję sprzęt od zwykłych ludzi.... nie od handlarzy...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #684

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
zgadzam sie ze drogo i jak widac nie zawsze ma sprzet opisany jak nalezy (patrz Kenwood KR-8340)... ale to juz jest żerowanie na niewiedzy innych, niestety wiedza kosztuje.
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #685

  • artek2102
  • artek2102 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 42
  • Oklaski: 1
swego czasu chciałem coś od niego kupić ale jak zwróciłem uwagę na braki w sprzęcie obraził mnie i od tamtej pory omijam jego aukcję szerokim łukiem.... najlepiej kupić sprzęt od zwykłego kolekcjonera lub użytkownika... gwarancja solidnego opisu i udzielenia wszelkich informacji o sprzęcie....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #686

  • tomcinkowiec
  • tomcinkowiec Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 14
  • Oklaski: 0
co do demodulatora to zauważyłem to dopiero jak go kupiłem :( a gałki są oryginalne ? to niestety to nie jest radmor o ktorym wiem bardzo dużo , na allegro często widze dzieki temu przekręty . Ale ze
sprzętem zachodnim nie mam doświadczeń ponieważ dopiero zaczynam się interesować a teraz mam za swoje .Kurde mam nadzieje że będzie sprawny
Ostatnio zmieniany: 13 lata 9 miesiąc ago przez tomcinkowiec.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #687

  • tomcinkowiec
  • tomcinkowiec Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 14
  • Oklaski: 0
Bardzo DZIĘKUJE za pomoc oraz poświęcony czas Piootrowi oraz artkowi 2102 . Myślę że jutro będzie paczka to opisze jakość zakupionego towaru , jaka jest wartość KR 8340 w dobrym stanie ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #688

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
ten kenwood gałeczki ma oryginalne przyciski wygladaja równeiz na oaryginalne - tylko troszke podejrzanie wyglada włacznik power, ale jest zbyt daleko zeby zobaczyc.
a tak to wydaje sie ok.

co do ceny to ciezka sprawa - skoro ostatnio poszedł model 7340 za ponad 900 zł to 8340 w stanie bardzo dobrym w łeni kompletny i sprawny pewnie niewiele ale bedzie drozszy, ale z tym to roznie bywa jak sami pewnie juz zdążyliście zauwazyc na aukcjiach :)


czas spac !!

p.s.
mam nadzieje ze sprzet bedzie sprawny
jak go dostaniesz to dodaj do bazy klasyków na stronie głównej i opisz ładnie - pomlaskamy troszke :)

pozdrawiam serdecznie
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:KENWOOD KR 8340 VS POLSKI RADMOR 5102/5100 13 lata 9 miesiąc ago #689

  • artek2102
  • artek2102 Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 42
  • Oklaski: 1
dla mnie każdy klasyk jest bezcenny, ale jeżeli o mnie chodzi to za tego nie dałbym tej kwoty....moja cena za ten egzemplarz to około 400zł...max 500.... i myślę że każdy się ze mną zgodzi....

polecam aby każdy zakup przemyśleć, obejrzeć dokładnie zdięcia na zagranicznych forach lub w oryginalnych folderach... wtedy ma się pewność do zewnętrznej kompletności.... a jeżeli chodzi o środek to trzeba poprosić o zdięcia... innego wyjścia nie ma...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.