Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Bang & Olufsen Beovox S80.2 Perspektive

O:Bang & Olufsen Beovox S80.2 Perspektive 11 lata 7 miesiąc ago #3476

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
i widziałem jeszcze teraz sie pojawiły w rozsądnej cenie, BRAUN L-715 - bardzo dobra kolumna - ale nie wiem czy chcesz miec je w pokoju bo dość spore, ale dźwięk będzie super.
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bang & Olufsen Beovox S80.2 Perspektive 11 lata 7 miesiąc ago #3477

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
tam powinna być wtyczka DIN do kolumny jak na obrazku, powinieneś dostać jeszcze w sklepie elektroniczny, tak mi sie przypomina, ale poczekaj jak już zdecydujesz sie na kolumne i zobaczysz czy faktycznie, ale raczej to to.
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bang & Olufsen Beovox S80.2 Perspektive 11 lata 7 miesiąc ago #3485

  • Excalibue
  • Excalibue Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 19
  • Oklaski: 0
Witaj. Posiadam już od 2 miesięcy wyższy model B&O S120/MC.120.2, świetne kolumny, jak na razie zostały w moim systemie, choć w miesiącu mam przynajmniej dwa nowe zestawy głośnikowe ( skupuje hobbistycznie i testuje nowe brzmienia, przeważnie mniej znanych modeli nie rozreklamowanych przez forumowiczów, do 1,5k + nowe triangle za 2k zł )
Bardzo neutralna (naturalna ?? zawsze mylę te pojęcia ) barwa, z bardzo fajną słodką średnicą i spoorym basem jak na 8'' . Szerszy opis umieściłem na AS, łap :
www.audiostereo.pl/bangolufsen_s120mc120...owe-541-5151-19.html
Z tego co wiem w s120 na górze stosowane byly tylko seas'y, natomiast w niższych modelach można bylo spotkać oprócz Seas'ów także Vify, które myślę, że zachowały podobny charakter brzmienia.. Dodam, że S120 to konstrukcja z linią transmisyjną, natomiast s80 mają już obudowę zamkniętą. Więcej różnic już chyba nie ma.
Z Heco/braunami/Grundigami (Oprócz osławionych 1500 i mniejszych z serii ) z tamtego okresu wygrywają w kwestii budowania sceny, która jest nie tylko szeroka, ale także bardzo hmm.. trójwymiarowa, budowana w głąb ( co jest rzadko spotykane w budżecie do 1k ), w nocy bardzo fajny efekt przy dobrze zrealizowanych płytach. Dźwięk jest dosłownie rozpłynięty wszędzie, no i szczegółowość jest większa, choć kolumny na pewno nie należą do przeszywających utwory ( tutaj trzeba szukać jasnych zestawów np Arcus ).

NA allegro są tylko jedne beovoxy s80, niestety na gumie co pewnie dość znacznie zmieniło parametry niskotonowca.. szukaj najlepiej z seryjnymi standami.

Sprawdź jeszcze te są ok :
allegro.pl/yamaha-ns-g-120-vifa-i2572723283.html
allegro.pl/pioneer-hpm-60-kolumny-kawal-...yki-i2558576718.html
Ostatnio zmieniany: 11 lata 7 miesiąc ago przez Excalibue.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bang & Olufsen Beovox S80.2 Perspektive 11 lata 7 miesiąc ago #3495

  • lekes
  • lekes Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
No to nie dobrze się dzieje. Bylem już zdecydowany na Heco 300 i uciekły mi z przed nosa...:angry:
Dzięki za wszystkie propozycje.
Znalazłem jeszcze ACOUSTIC RESEARCH model 142, ale trudno znaleźć coś na ich temat.
Może ktoś z Was miał do czynienia z marką lub modelem?
Spodobały mi się jeszcze kolumny Dual, ale brak w ogłoszeniu opisu i parametrów,może pomożecie?
tablica.pl/oferta/kolumny-hi-fi-dual-z-1...L.html#b9521aca;r:;s:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 7 miesiąc ago przez lekes.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.