Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Radmor 5100 1977 roku z serii testowej

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2510

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Jak pisałem wcześniej, było w nim grzebane w 1978 - naturalnie robione było to przez serwis radmora, były w nim wymienione, moduł programatora, dodana osłonka plastikowa przy zegarach, drobna korekta przy zasilaczu jak i sprawdzenie parametrów. Jest duże prawdopodobieństwo że został on przekwalifikowany z informacyjnego na seryjny. Potem prawdopodobnie przeszedł na własność byłego pracownika tegoż zakładu, ( chyba jakiegoś kierownika działu ) lub jego kolegi. Kilka lat był normalnie eksploatowany - potem składowany prawie do końca 2011 r. Śledztwo zakończone, owszem będę miał okazję osobistego spotkania z byłym pracownikiem, jednak myślę, że to jest mniej istotne, egzemplarz ten z uwagi choćby na stan w jakim się zachował zasługuje na ochronę przed dewastacją. Dodam, że nigdy nie był czarny, pierwsze egzemplarze nigdy nie były czarne !!!
Co najwyżej ciemna śliwka / granatowe... Oryginalny kolor zachował się z drugiej strony jak i pod pokrętłami. Nigdy nie był czarny - nigdy. koniec i kropka. Niestety zdjęcia absolutnie nie oddają jego piękna. Na żywo wyglądał o wiele lepiej. Nie mam Lustrzanki, zdjęcia robiłem zwykłą cyfrówką. Niestety następna okazja będę miał nieprędko... Z uwagi na zainteresowanie się tym egzemplarzem zwykłymi przestępcami - powstał projekt patronatu i szczególnej ochrony. Więcej informacji być może będzie za około pół roku. Pozdrawiam
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2511

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Dam Tobie 1300, może być ?
Последнее редактирование: 12 года 3 мес. ago от oko182.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2512

  • Dzikalocha
  • Dzikalocha аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 1
Jak to rządasz sam za swojego 3000tys a mi za czarnego dajesz 1300zł? chyba mój powinien być droższy tak? Bo nie wymaga regeneracji .
Dodam, że nigdy nie był czarny, pierwsze egzemplarze nigdy nie były czarne
jak widac po moim były
...duże prawdopodobieństwo że został on przekwalifikowany z informacyjnego na seryjny. ..."

To nie człowiek on nie moze byc przekwalifikowany jest jednym albo drugim .

BTW nie prowadze negocjacji na forum
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2513

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Polecam - Allegro
Miałem na myśli pierwsze egzemplarze... owszem 3xx jest ciekawym numerem, ale do pierwszych mu daleko.
Последнее редактирование: 12 года 3 мес. ago от oko182.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2514

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Tą fotkę robiłem jeszcze przed umyciem, po tak skubany się błyszczy że trudno mu zrobić jakiekolwiek zdjęcie. Trochę trzeba się nagimnastykować. Zapewniam że panel nie jest ze złota naturalnie... Tak dla przypomnienia, kolor mojego ( niestety tylko cyfrówką )
Последнее редактирование: 12 года 3 мес. ago от oko182.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2515

  • Jaco
  • Jaco аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 30
  • Репутация: 0
Jakiś daltonista stwierdził, że pierwsze (cokolwiek miałoby to znaczyć) odbiorniki 5100 nie były czarne (poza naturalnym kolorem alu, oczywiście). Przestań wymyślać niestworzone historie. Twój jest seryjnym egzemplarzem, seria informacyjna powstała rok wcześniej i miała tylną ścianę lakierowaną z nabijanym numerem. Jeśli ktoś miał "przekwalifikować" Twój, musiałby przebijać numery seryjne. To, że pod gałkami masz odbarwioną czarną eloksę spowodowane jest tym, że gałka nie przylega do panelu i światło się pod nią dostaje odbarwiając panel (w mniejszym stopniu, niż na pozostałej części panelu)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2516

  • Dzikalocha
  • Dzikalocha аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 1
Wydajesz sie debilem więc uświadomiecię że numer 182 od 308 dzieli 126 odbiorników . Co przy założeniu 7 tys rocznie wyprodukowanych ( jest to realna liczba) daje ok tygodniową róznicę .

Więc nie gadaj tu bzdur jakoby
Miałem na myśli pierwsze egzemplarze... owszem 3xx jest ciekawym numerem, ale do pierwszych mu daleko.

bo to idiotyzm jedyne czego brakuje temu 308 'memu 5100 to pojebanego właściciela - ale to jeszcze można zmienic jak zechcesz kupić .
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2517

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Mój nie jest prototypem, jest zbyt dopracowany - to nawet widać. Jeżeli już to ewentualnie były wykorzystane / przemianowane poszczególne elementy. Przecież serii informacyjnej nie wywalili na śmietnik z tymi zachodnimi podzespołami. W tamtych czasach kosztowało to kupę pieniędzy. Badania, test trwały tak naprawdę jeszcze w 1977. To wiem od byłego pracownika....
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2518

  • oko182
  • oko182 аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 50
  • Репутация: 0
Jak coś to jest Allegro, co do innych spraw to idę spać . Dobranoc
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Radmor 5100 1977 roku z serii testowej 12 года 3 мес. ago #2519

  • Dzikalocha
  • Dzikalocha аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 9
  • Репутация: 1
Jesteś tak głupi że aż śmieszny . Po co mieli wywalać na śmietnik skoro można było je sprzedać pracowniką po preferencyjnych cenach , sprzedać w sklepie firmowym jako niep wart . lub rzucić na przyzakładówkę do nauki lutowania .
A ten pracownik to chyba ma jakieś imię i nazwisko? Bo narazie to słyszałeś lub wymyśliłeś jakies fakty nie mające miejsca i nawet nie podajesz źródła .
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа