Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

ТЕМА: KOLUMNY HECO

KOLUMNY HECO 9 года 1 нед. ago #5864

  • tomias
  • tomias аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 58
  • Репутация: 0
Dobre te rady!!!
Zastanawiałem się tylko kiedyś nad matami akustycznymi takimi np:



tylko nie wiem czy i jak by to wpłynęło na akustykę pomieszczenia? Czy tez tylko by wyciszyło pomieszczenie? No i jak to się kładzie i ile i gdzie? Czy trzeba całe pomieszczenie wyłożyć czy wystarczy kilka paneli na ścianie? Itp problemy? Ale na razie odpuściłem.
Последнее редактирование: 9 года 1 нед. ago от tomias.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 9 года 1 нед. ago #5865

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
eee.... szkoda psuć relacji z małżonką dla takich mat :D
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 9 года 3 дн. ago #5867

  • tomias
  • tomias аватар
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Сообщений: 58
  • Репутация: 0
Nadal szukam małych kolumn (do 40 cm wysokości) do Telefunkena TR 500. Budżet mi maleje tak więc im taniej tym lepiej (odwrotnie do jakości brzmienia).
Może macie jakieś doświadczenia z takimi modelami:
Arcus TS 15
Arcus TS 100
Arcus TM 35
BRAUN SM 1002
BRAUN CONCERT 50
CANTON GLE 50
DUAL CL 9010
RFT CORONA
Na które postawić, a które nic nie warte?

A z większych kolumn wpadły mi w oko:
Carnegie 90 - szczególnie robią na mnie wrażenie masywne skrzynie to chyba kawał kolumny???
Dual CL 160 - ciekawa konstrukcja.
MAGNAT 501 - tych jestem szczególnie ciekaw może ktoś słyszał?
Scott S-20 - chyba zacna marka a jak model?
Wszystkie w śmiesznych cenach do 200 zł warto kupić żeby posłuchać, porównać???
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 9 года 2 дн. ago #5868

  • Pumcat
  • Pumcat аватар
  • Offline
  • Gold Boarder
  • I am legend
  • Сообщений: 189
  • Спасибо получено: 3
  • Репутация: 0
Kup te heco Precision 100 i będzie pozamiatane.
allegro.pl/monitory-heco-precision-100-i5285606861.html

Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 9 года 2 дн. ago #5870

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
Kupuj, słuchaj. RFT Corona mogę akurat polecić - uczciwa cena jaką można dać za nie to~150zł.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 7 года 10 мес. ago #6739

  • zawada24
  • zawada24 аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
Odkopuje temat :)
Witam serdecznie fanów starszego audio.
Jestem na kupnie zestawu kolumn. Do obsługi mam pokój ok. 20m2 w kamienicy (deski, dywan, ściany gładź) Wzmacniacz Harman HK 755 (lekko zaokrąglone brzmienie, spora dynamika) +CD Philips CD+614 oraz ewentualnie Toshiba SB-M30 (nieco chłoniejsza i sporo ostrzejsza od HK). Upatrzyłem na razie sobie Heco P3302, kolega z forum ma mi jechać odsłuchać bo nie są z mojego miasta, w cenie 150zł. Nie słucham bardzo głośno muzyki i nie lubię dudniacego basu (różne rodzaje klasyczna, wokal, pop czasem coś z jazzu) oraz do tunera TV.
Posiadam jeszcze Grundig Compact Box 353, Saba Box C405. Te pierwsze grają przejrzyście bardzo analitycznie, drugie są stonowane bardziej "ciepłe" fajnie by było coś w w brzmieniu pomiędzy nimi, podstawkowe, impedancja obojetnie, cena max 300zł. Myślałem również i podoba mi sie Saba Box 50k albo Saba Box 450 które można dostać w podobnej cenie.
Czy jako bardziej doświadczeni możecie coś polecić od siebie?
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 7 года 10 мес. ago #6740

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
Witaj,
skoro jesteśmy przy temacie Heco - mam na prawdę spore doświadczenie odsłuchowe jeżeli chodzi o stare kolumny heco i zdecydowanie najlepsze jak dla mnie brzmienie oddały kolumny Heco professional b250/8 oraz Heco professional P5000 ! Obydwie kolumny bardzo rzadkie. Nie są to działa sztuki wizualnie - bardzo prosta budowa - , ale grają wybitnie !!!
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 7 года 10 мес. ago #6741

  • zawada24
  • zawada24 аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
Dzięki za opinie, Heco p5000 to chyba najwyższe z tej serii faktycznie ciężkie do dostania, może raz widziałęm u nas ofertę. Ostatnio u mnie miał gość p4000 i trochę ociągałem się, chyba za 300zł poszły. Heco professional b250/8 nie widziałem ich w ofertach w Polsce przynajmniej tak od pół roku kiedy przeglądam od czasu do czasu. Ogólnie te 2 modele przebijają mój budżet.
A coś z innych firm jest ciekawego w tej kwocie do 300zł do upolowania?
Администратор запретил публиковать записи гостям.

KOLUMNY HECO 7 года 10 мес. ago #6745

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
przeglądnąłem all i wybrałem kilka pozycji... czasem lekko przewyższających cenę 300 zł - ale to dlatego, że zawsze można się potargować.
przyglądnij się akcji kolumn ACRON 500B - to na prawdę super kolumna, może uda się kupić w cenie 300-400 zł
trochę wielkie, ale polecam tę mało znaną niemiecką manufakturę PN SOUND BR2/100 Peter Neubacher, mam najwyższy model z tych kolumn i jestem oczarowany BR3 i jestem oczarowany brzmieniem.
HECO P4000 - troche zmordowane zewnętrznie - warto było kupić sprawdzić czy będą odpowiadały Ci brzmieniowo i wówczas zainwestować w odnowienie lub samemu poświęcić troszkę czasu.
HECO Professional 650 - też dobra kolumna, ale ze zbiciem ceny może być już problem
LOEWE OPTA LO 55 - tu kolumny zagrają szerokim pasmem - tylko nie wiem jak się sprawdzi basik... ale na pewno bym chętnie przetestował.

to tak na szybko co ja bym polecał
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.
Спасибо сказали: zawada24

KOLUMNY HECO 7 года 10 мес. ago #6746

  • zawada24
  • zawada24 аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 3
  • Репутация: 0
Bardzo dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź, Piootr. Otóż dogadałem się wczoraj co do zakupu tych kolumn Heco P3302, kolega sprawdził je są sprawne dobrze zachowane i ładne, graja bardzo przyzwoicie jak za tą cenę. Twoje typy wyżej jednak zachowuję ponieważ wiadomo ożenku z nimi nie biorę i jeśli wymieniać to na lepsze :) O tych PN SOUND Peter Neubacher już słyszałem, też człowiek miał je u mnie w mieście BR2/140 i chwalił, a marka mało znana. Z tym że te jego były za 200zł i do poprawek z zewnątrz. Również miał ok. m-c temu ładne P4000 które poszły za ok. 300zł i tu się zgapiłem, ale miałem niesprzedane swoje i nie chciałem na kupę kolejnych (znaczy żona). Teraz wiadomo za czym się oglądać w przyszłości
Администратор запретил публиковать записи гостям.
  • Страница:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа