Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Zestaw Grundig Box/ może jakieś inne alternatywy?

Zestaw Grundig Box/ może jakieś inne alternatywy? 1 Monat 3 Wochen ago #8671

• BorsukPolska
  • BorsukPolskas Avatar
  • Nowicjusz
Witam, na wstępie chciał bym zaznaczyć że będzie to mój pierwszy sprzęt audio więc nie mam za bardzo z niczym porównania.
Czy ktoś mógł by się wypowiedzieć na temat Grundig Box 860 i Grundig Box 8000? Słyszałem że boxy Grundiga to super sprzęt. Zastanawiam się nad zakupem jednych albo drugich, prosiłbym o poradę. Pod co najlepiej podłączyć takie Boxy ? Może warto pomyśleć o jakiś innych boxach od Grundiga? A może całkiem coś innego? Zainteresowały mnie te dwa modele boxów bo mam je dosyć blisko siebie. Proszę o poradę co do boxów Grundiga ewentualnie jakiejś alternatywy.
Słyszałem również o Grundig Box 650, że warto tylko nie ma aktualnie żadnych na sprzedaż na portalach aukcyjnych.
Szukam również jakiegoś amplitunera do tych boxów bądź innych ciekawych.
A może ktoś poleci jakiś zastaw?
Do całości ma być podłączony gramofon, który mam już kupiony. W przyszłości chciałbym rozbudować zestaw o odtwarzacz CD.
Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to 1000 zł, maxymalnie 1500 zł. Wielkość pokoju 20m². Muzyka jaka będzie odtwarzana to głównie rock.
Letzte Änderung: 1 Monat 3 Wochen ago von BorsukPolska.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Zestaw Grundig Box/ może jakieś inne alternatywy? 1 Monat 2 Wochen ago #8673

• chrzan49
  • chrzan49s Avatar
  • Platynowy Ekspert
  • Dank erhalten: 19
Witaj Kolegod .do boxów Gruniga rekomenduje doskonałe receivery R 35 i R45.Uważaj przy zakupie bo często waliwe i wymagaja naprawy.Takze Telefunken TR 350 lub 550.Mozna dostac dobre w cenie około 500 zł/
Pozdrawiam Tomasz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 552
chrzan49 306
Laslo 102
Patrick 100
mareks 99
damian 78
Pumcat 69
elektrospiro 43
zbychu 40