Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Szukam deck'a ITT

O:Szukam deck'a ITT 13 years 1 week ago #1640

  • chrzan49
  • chrzan49's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 654
  • Thank you received: 21
  • Karma: 10
Gratuluję wyboru ITT,Bardzo zacny sprzęt.W zasadzie chyba doskonałe Sanyo w środku.Gra to lepiej niż "kultowe" Marantze.Nocą wygląda bosko.
The administrator has disabled public write access.

O:Szukam deck'a ITT 13 years 1 week ago #1642

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
zgadza sie, swietny sprzet
grał u mnie Kenwood KR-8340 - wtajemniczeni wiedza ze to nie jest byle śrut...
ITT moim zdaniem zagrał jak dla mnie lepiej choc nieco inaczej, bas ma troszke gorszy ale srednie i góre lepsze.


ostatnio probowałem wymienic w amplitunerze zarówki od skali - nie jest to prosta sprawa, ale sie udało trzeba uwazac zeby nie złamac wskaznika na skali,

nie wiem czy wymianiałes Marku zarówki, kiedys jakbys to robił to podpowiem ze dostajesz sie nie od srodka tylko od panala ,

...zdejmujemy gałeczki i przełaczniki potem odkrecamy sróbki 3 na górze panela + 6 na dole panela przedniego, nastepnie po siagnieciu aluminiowego panela odkrecami gorna czesc z diodkami oraz dolna biała osłonke (po dwie srubeczki). i przed nami widnieje skala z zielona podkładka. Odkrecamy dwie srubeczki na brzegach , przesuwamy wskaznik fal do oporu w lewo nastepnie delikatnie staramy sie wyjac skale pod katem, dołem - wysuwamy - tylko bardzo delikatnie aby nie złamac wskaznika fal. i gotowe :)

have fun !!
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:Szukam deck'a ITT 13 years 1 week ago #1648

  • marek_c4
  • marek_c4's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 117
  • Karma: 0
No jak na razie nie musiałem niczego wymieniać w amplitunerze, ale bardzo dziękuję za cenne wskazówki (na pewno kiedyś się przyda ta wiedza)
Pozdrawiam z Poznania
Marek C
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
  • No posts to display.