Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry

kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry 9 lata 5 miesiąc ago #5617

  • ircha
  • ircha Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Witam koledzy audiomaniacy. Obecnie posiadam amplituner marantz mr215 i chciałbym wymienić na wyższy model >proszę o poradę > Posiadam budżet około 1500 zł
myślałem o marantz mr 250 , lub marantz 2245 , 2265 , lub 2285 lub 4230 ,4240 lub jakis model sansui 4700, 5050 lub podobny. czy jest duza róznica pomiedzy tymi modelami . Szukam sprzetu o coiepłym analogowym brzmieniu. słucham rocka progresywnego. Jako Zródło dzwieku mam cd roksan kandy i gramofon akai. Interesuje mnie to czy mr 250 rózni sie tylko wiekszą mocą czy równiez jest dużo lepszy w porównaniu do 215. Proszę o pomoc kogos kto miał okazje słyszeć róznicę pomiedzy tymi modelami. pozdrawiam ircha
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry 9 lata 5 miesiąc ago #5619

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
no to juz możesz poszaleć za te pieniądze :), mam lub miałem okazje słuchac wszystkie wymienione amplitunery, mr 250 zagra lepiej od 215, ale za te piniazki to kupisz cos lepszego, modele 2285 to zdecydowanie inna bajka - tez posiadam ten amplituner to juz kawał konkretnego sprzetu - jest pokazany w mojej kolekcji jak równiez modele MR215 i MR 250 - mozesz sobie poczytac - z tych co wymieniłes to zdecydowanie model 2285 !! modele seri 42XX to są wersje quadro.
jeżeli lubisz marantze to szukaj szukaj 2285b, ten nizszy 2265B też wysoki i dobrze brzmiący model.

tylko czy myslisz o tym modelu 2285 na prąd 110 ?
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobr 9 lata 5 miesiąc ago #5620

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Cześć

SANSUI z serii G tez na pewno godne polecenia i zagrają i dobra inwestycja. tak samo jak te Marantze co Piotr polecał :)
Przy tym budżecie to można już naprawdę powybierać także inne ciekawe monsterki... polecam wątek na forum audiofilek.pl/forum?func=view&id=5268&catid=15
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez Laslo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry 9 lata 5 miesiąc ago #5621

  • oxygen
  • oxygen Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 14
  • Oklaski: 0
Jeżeli amplitunery Marantz to zacząłbym od modeli 22xx...dokładniej w takim portfelu sięgasz spokojnie 2265B-warto,jest na allegro choć należy troszkę zbić cenę by było milo na sercu:)Sam posiadam od dłuższego czasu.Na allegro był ostatnio tez 2285(bez B)bodajże 1400zl jak dla mnie godny uwagi,bardzo solidny model(może jeszcze będzie okazja)
Sansui bywają rzadziej...jeśli zacząć polować to od modelu G6000 w gore,choć ciężko znaleźć-poza e-bay gdzie większy wybór.
Życzę mądrego zakupu i zadowolenia.
P.S Choc to odrebny temat...nie zapomnij o dobrych kolumnach..inaczej czar dzwiekowy prysnie(pozostanie tylko look:))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry 9 lata 5 miesiąc ago #5622

  • ircha
  • ircha Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Dzięki , kolumy mam klipch reference i graja całkiem dobrze. Sam byłem zaskoczony bo wczesniej miałem monitor audio rx6 . Dzięki za info .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry 9 lata 5 miesiąc ago #5623

  • Laslo
  • Laslo Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 845
  • Otrzymane podziękowania: 32
  • Oklaski: 10
Z ciekawości zerknąłem na allegro na ofertę wśród poszukiwanych tu Marantzów i to co zobaczyłem to się w głowie nie mieści.
Nawet najniższe modele!!! za taką cenę? Tym handlarzom to już się we łbach poprzestawiało totalnie. Żeby nie być gołosłownym przykład: Marantz 2010 za 1200zł? :S

Maranzte zawsze były drogie ale to co się teraz porobiło z cenami to jest już przesada. :woohoo:

Jak bym jednak zmienił obiekt poszukiwań, jeśli oczywiście szukamy bardziej dźwięku niż wyglądu ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez Laslo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:kupię amplituner marantz lub sansui w bardzo dobry 9 lata 5 miesiąc ago #5625

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
a weź takiemu uwagę zwróć - to Cie jeszcze zbluzga i próbuje udowodnić jaki to z Ciebie idiota, że się w ogóle raczyłeś odezwać !
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.