Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1394

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
czasem mozna kupic w bardzo dobrej cenie jak np. tutaj - licytacja kenwood kd 2055 - 167 zł, ale wesz ze to wszystko zalezy w jakim jest stanie, jaka wkładka, czy jest po dobrym serwisie itp..tym cena wyższa,


a nawet taka kwota: kenwood kd2055 cena 453 dolce
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1396

  • Darco
  • Darco Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 17
  • Oklaski: 0
Dzięki za info. Mam nadzieję jutro mieć w łapkach właśnie TRIO, opiszę swoje wrażenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1417

  • Darco
  • Darco Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 17
  • Oklaski: 0
PILNE! Kolego Piootr, czy cena 650 zł za TRIO KONWOOD w super stanie z igłą ORTOFON to dobra cena czy przepłacona?
Inne pytanie;
co o TYM sądzisz i czy warto?
allegro.pl/show_item.php?item=1427579868...a%C5%82+wys%C5%82any.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1418

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
ten komplet co pokazujesz - nie znam, wiec sie nie wypowiem,
cena za Kenwood - zalezy co to za wkładka (czasem wkładka potrafi byc warta tyle co ten kenwood albo i wiecej.
Jezeli jest w super stanie jak mowisz, to troszke sie potarguj - nie twierdze ze nie jest to warte jak po przegladzie, ale widziałes za ile poszedł niedawno, za niecałe 200 zł. Może to będzie dobry argument :).

ot i moje skromne zdanie na temat...
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1419

  • Darco
  • Darco Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 17
  • Oklaski: 0
Gramofon nie jest po przeglądzie i zadnej modyfikacji. Niestety nie wiem jaki jest typ wkładki, wiem że Ortofon. Sprzedający nie chce juz słyszeć żadnych argumentów. Ta cena jest już po doooobrej obniżce. Kupę kasy ale myślę że warto. Jeśli GO łyknę to swój uśmiech skieruję w stronę Kolegi Boguwoja co by mi pomógł w kabelkach o których pisał powyżej.
Ten Kenwood, o którym Piootr wspominałeś we wcześniejszej korespondencji z allegro za 167 zł raczej nie został sprzedany gdyż w ub.tygodniu rozmawiałem z gościem i chciał mi go sprzedać za 450-500 ale po kilku dniach się rozmyślił.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 2 miesiąc ago przez Darco.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1420

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
jak to sie mowi rydzyk fidzyk :), kupisz to sie przekonasz czy sprzedajacy miał dobre intencje czy tez nie...
ja osobiscie bym nie dał tyle za ten gramofon (bez przeglądu), spokojnie poczekałbym jak sie rozmyśli, tyle tylko ze ja mam na czym słuchac płyt :), i zawsze jest rydzyko ze komus bedzie mniej zależało na kasie i go kupi wcześniej. Pewnie nic nowego nie doradziłem.

Decyzja należy do Ciebie.
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1425

  • Darco
  • Darco Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 17
  • Oklaski: 0
No dobra, pochwalę się...mam TRIO. Tak dokładnie TRIO KD 2055. Rzeczywiście jest w świetnym stanie z igłą ORTOFON. A jeszcze bardziej mi sie ryjek uśmiechnoł kiedy okazało się że headshell z wkładką i igłą Shure z mojego Hertona pasuje do Trio. No a jak gra....poezja!!! Faktem namacalnym jest że różne igły inaczej grają.
Mam pytanie do kolegów-znawców tematu a w szczególności do boguwoja odn. zmian jakie dobrze było by zrobić w okablowaniu w/w. Napewno muszę zmienić kabel sygnałowy RCA na pożądny. Czy coś jeszcze?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1432

  • boguwoj
  • boguwoj Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Cześć.Dołóż jeszcze po jednej żyle,albo wymień okablowanie ramienia.Tak czy tak w ramieniu są słabe przewody-słabe w sensie muzycznym.Zrób 4 skrętki po dwa przewody(najlepiej linka srebrna)ale droga.Ja stosuję licę w.cz. z anten ferrytowych i już nie chcę innych wynalazków.Czytałem że ludzie chwalą sobie też zwykły cieniutki drut nawojowy w emalii i robią z tego skrętki.Przesznuruj tym ramię i to wszystko.Czarny przewód ''uziemienia''ramienia zawsze zostawiam bez modyfikacji.Efekt poczujesz od razu.Roboty z tym dużo,ale warto.Powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1433

  • Darco
  • Darco Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 17
  • Oklaski: 0
Dzięki kolego za radę, będę myślał i działał. Mam na strychu kilka sztuk radio Śnieżka więc będzie skąd odzyskać feryt. Drut nawojowy o którym wspomniałeś jest dość kruchy-łamliwy...czy wytrzyma "wajhowanie" ramienia przez kilka następnych lat?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gramofon KENWOOD KD-2055 TRIO 13 lata 2 miesiąc ago #1434

  • boguwoj
  • boguwoj Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Wręcz przeciwnie,ta linka jest bardzo elastyczna,giętka.Zapomniałem dodać że trzeba lutować cyną z dodatkiem srebra.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.