Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Dobre podłogówki do 3500 zł

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7085

  • Charakterny
  • Charakterny аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 102
  • Репутация: 0
Cześć, szukam fajnych podłogówek do 3500zł. Dzieki temu, że szwagier zostawił u mnie swoje ESS, moja świerzo upieczona żona zajarała się dużymi kolumnami i chciałaby zmienić Saba 1300 na coś większego :) więc nie będę protestować chodź wolałbym jakiś fajny wzmacniacz albo ampli kupić.... Wracając do szwagra to kupił ostatnio B&W 801 Series 80, które zrobiły na mnie pozytywne wrażenie więc może coś z B&W. Są na allegro allegro.pl/bowers-wilkins-802-series-80-i6660750119.html gościu napisał, że min to 2700 ale są troszkę w słabym stanie... Jakieś fajne propozycję do salonu +30m ze szczegółową górą. No i muszą mieć jeszcze wysoki WAF :) ( wife acceptance factor ) czyli nie mogą być czarne ani nowoczesne za bardzo :)
Последнее редактирование: 7 года 2 мес. ago от Charakterny.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7086

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
Ja bym spróbował z modelem B&W DM6 potocznie zwane PINGWINAMI :) - grają świetnie. widziałem na jednej aukcji u użytkownika audio-benel <--- tu masz link do jednej jego aukcji - na pierwszej fotce widać, że w tle stoją te B&w DM6. Warto popytać myślę, że powinieneś zmieścić się w budżecie,. Tego modelu 802 osobiście nie słyszałem ale czytałem gdzieś na necie opinie, że DM6 grają lepiej. Osobiście mam model DM6 i gra genialnie. porównując np do SABA 1300 to raczej nie ta bajka :evil:
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7087

  • Charakterny
  • Charakterny аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 102
  • Репутация: 0
Dzięki Piootrze za odpowiedź ;) myślałem, że nie są do dostania .... 3 kolumny B&W z 1976. Wysłałem zapytanie czy nie chciałby pan sprzedać ;) ale pojawiły się także allegro.pl/b-w-dm3000-bowers-and-wilkins...7833415.html#thumb/3 mają bardzo dobre opinie w necie www.audioreview.com/cat/speakers/floorst..._450727_1594crx.aspx
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7088

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
piootr пишет:
Osobiście mam model DM6 i gra genialnie.

Piootrze, Ty to masz już chyba wszystko :)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7089

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
oj tam.. :evil: trochę tego słyszałem i testowałem... nie tylko swój sprzęt ale od bardziej i mniej znajomych.
a co do DM6 to jeszcze tylko zwrócę uwagę uwagę na fakt, że kolumny te znakomicie i przede wszystkim sprawdzają się ze sporej mocy wzmacniaczami czy amplitunerami 100W +
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7106

  • chuck4
  • chuck4 аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 135
  • Репутация: 0
te B&W DM3000 z Wrocławia sa wystawiane z 2 rok i nikt tego nie kupuje bo cena to nieporozumienie. jakieś 9 miesięcy wstecz były dwie pary na allegro czarna i jasne i kosztowały w granicach 2 tyś
ale jako ciekawostkę podam że jedną z nich kupiła firma NOMOS z Warszawy i sprzedała po ich "sławetnym odnowieniu" za 5 tyś he he
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7113

  • Charakterny
  • Charakterny аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 102
  • Репутация: 0
To przepłaciłem ;) kupiłem te B&W ale sugerowałem się cenami jakie chodzą na świecie a są między $700 a $1200 więc zapłaciłem gdzieś pomiędzy bo troszkę niższą cenę wynegocjowałem a kolumny są super stanie. Miałem propozycje DM6 za 3500 zł ale tak jak pisałem potrzebuję coś wysokiego i stabilnego z racji na koty które lubią spać na kolumnach :)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7114

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
chuck4 пишет:
te B&W DM3000 z Wrocławia sa wystawiane z 2 rok i nikt tego nie kupuje bo cena to nieporozumienie. jakieś 9 miesięcy wstecz były dwie pary na allegro czarna i jasne i kosztowały w granicach 2 tyś
ale jako ciekawostkę podam że jedną z nich kupiła firma NOMOS z Warszawy i sprzedała po ich "sławetnym odnowieniu" za 5 tyś he he
"Fachowcy" się cenią :)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7124

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
Charakterny пишет:
To przepłaciłem ;) kupiłem te B&W ale sugerowałem się cenami jakie chodzą na świecie a są między $700 a $1200 więc zapłaciłem gdzieś pomiędzy bo troszkę niższą cenę wynegocjowałem a kolumny są super stanie. Miałem propozycje DM6 za 3500 zł ale tak jak pisałem potrzebuję coś wysokiego i stabilnego z racji na koty które lubią spać na kolumnach :)

wiadomo kolumny mają specyficzny desig , ale te łapki na których stoją są bardzo stabilne i do tego bardzo masywne a wysokie także ;)
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Dobre podłogówki do 3500 zł 7 года 2 мес. ago #7129

  • Charakterny
  • Charakterny аватар
  • Offline
  • Ekspert
  • Сообщений: 102
  • Репутация: 0
Na razie będę musiał żyć z DM3000 :) teraz czas na jakiś mocniejszy wzmacniacz.
Администратор запретил публиковать записи гостям.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа