Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ТЕМА: Amplituner o ciepłym brzmieniu do 2000zł

Amplituner o ciepłym brzmieniu do 2000zł 3 года 1 мес. ago #8743

  • krzysiekm45
  • krzysiekm45 аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 2
  • Репутация: 0
Witam, mam na imię Krzysiek, to mój pierwszy post na tym forum. Poszukuję jakiegoś używanego amplitunera ewentualnie wzmacniacza o ciepłym brzmieniu mogącego zasilić kolumny 6-cio omowe. Sprzęt jaki aktualnie posiadam:
- odtwarzacz CD rotel rdv 995
- tuner Kenwood kt 990d
- wzmacniacz Kenwood ka 7020
- kolumny quad 21L (pierwsza wersja), 125w, 6 ohm
Nie jestem audiofilem. Jak tylko skompletowałem ten zestaw to byłem zachwycony czystością dźwięku, dynamiką i kontrolą basu. Niestety zauważyłem że po dłuższym słuchaniu dźwięk mnie męczy. Teraz już wiem że źle dobrałem wzmacniacz do tych kolumn. Jest za ostro na górze a bas jest za bardzo punktowy. Poprzedni właściciel kolumn pisał że zasilał je Luxmanem L530 i że bardzo ładnie się to zgrywało więc postanowiłem pójść tym tropem i zapolować na jakiegoś luxmana. Z tego co widzę mógłbym sobie pozwolić na amplituner R 1050 ewentualnie jakiś wzmacniacz z serii 400 (amplitunery bardziej mi się podobają) . Niestety nie wiem co ładniej zagra. A może polecicie mi coś innego. Na forach widzę że chwalone są amplitunery Saba, Telefunken, Grundig, Tandberg, ITT, Scott, ale nie wiem czy mają takie cukierkowe brzmienie. Proszę o jakieś sugestie
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Amplituner o ciepłym brzmieniu do 2000zł 2 года 11 мес. ago #8784

  • krzysiekm45
  • krzysiekm45 аватар
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Сообщений: 2
  • Репутация: 0
Kupiłem amplituner Luxman r 1050. W połączeniu z kolumnami które aktualnie posiadam brzmienie jest piękne, można słuchać godzinami. Temat do zamknięcia.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Amplituner o ciepłym brzmieniu do 2000zł 2 года 11 мес. ago #8793

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
Luxman to jest zawsze dobry kierunek... Tylko troszkę ceny wysokie..no ale coś za coś :).. można mieć za mniejszą kasę brzmieniowo podobny sprzęt chociażby nie jest łatwo, ale dodatkowo w luxmanie pięknie chodzą gałeczki :) i fajnie wygląda designersko... Pozdr
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Amplituner o ciepłym brzmieniu do 2000zł 2 года 11 мес. ago #8800

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
jeszcze sobie przypomniałem, że za mniejsze pieniadze bardzo fajnie grał scott 382... i podobne z lat chyba 60'' 70'' grało to znakomicie, do tego kirkaetery stare też super --- sansui six seven i eight też polecam
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа