Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: Kolumny do Sony STR-V6

Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2705

  • Allen
  • Allen аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 26
  • Репутация: 0
Witam, jestem nowy na forum i dopiero co zaraziłem się pasją od swojego ojca do starszego sprzętu audio.
Sam we własnym domu postanowaiłem, że również zagości sprzęt vintage.
Po przeszukania poczytaniu opinii itp. i patrzeniu na słynnym portalu aukcyjnym, wybór padł na sony str-v6.
Jako że nie jestem obeznany jeszcze w podłączeniach omah itp. dlatego zwóciłem się o pomoc do was na forum.
Jak widać na allegro jest ten amplituner i będe go kupywał właśnie od tego Pana również prawdopodobnie będe kupował kolumny do tego amplitunera (oczywiście nie jest to wskazane i jak coś będzie lepszego zakupie gdzie indziej) w tym sklepie.
Moją uwagę zwróciły kolumny Bang & Olufsen Beovox Penta oraz JBL LX66. Pomieszczenie gdzie będzie sprzęt to 26 metrów kwadratowych. Muzyke jaką słucham to depeche mode, u2, kult, chillout trance. Chętnie bym pojechał odsłuchał we Wrocławiu sprzętu lecz mam 550 kilometrów w jedną strone.
Последнее редактирование: 12 года 1 мес. ago от Allen.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2706

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
Witaj

W jakiej cenie mają być te paczki - taka informacja na pewno pomoże znawcom tematu i nie ma tu na myśli siebie broń Boże :D
Amplituner wybrałeś sobie zacny. Ja jednak nauczyłem się jednej rzeczy - nie kupowac modnych klocków ;-)
Ten Pan co ma V6 to handlarz i ma drogo - sam kiedyś od niego brałem i potem troche załowałem. Ze sprzętem było wszystko jak najbardziej w porządku tylko potem sobie uświadomiłem, że przepłaciłem i to tak ze 20-30%

DO Sonego z tego okresu to jak ulał Sony SS-G series ;)
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2707

  • Allen
  • Allen аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 26
  • Репутация: 0
Dzięki za odpowiedź, fakt gość jest handlarzem i cena wyższa ale czasami wiadomo lepiej troche dopłacić niż pluć se w brode, że się zaoszczędziło pare groszy, na ebayu poprzez drogie euro wychodzi na to samo, a sam wygląd mi się podoba. Co do wysyłki bo pewnie o to chodzi to darmowa kurierem ubezpieczona, przynajmniej tak jak już miałbym brać u niego. ;)
A co do tych kolumienek jakaś tańsza lub inna alternatywa może z podłogówek ? U nas jest jeden komplet w nie zbyt idealnym stanie a na zagranicznym portalu ceny troche zaporowe. :(
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2708

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
Witaj nowy kolego...

Lasio... Paddy zaoferował ci swoje SS-G7S - jezeli sie na nie nie dycydujesz to moze kolega by sobie kupił... ciekawe co Paddy na to powie, mnie wydaje sie ze te kolumny to byloby piekne uzupełnienie do tego amplitunera.
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2709

  • Patrick
  • Patrick аватар
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Сообщений: 182
  • Репутация: 6
To kolumny raczej do kombinacji pre+power z najwyzszej polki V-fet , 900+902 itd.
Mialem V6 i V7 to bdb. amplitunery i zpewnoscia dadza rade ale w tym kontekscie SS-G7S to zakup przyszlosciowy do znacznie powazniejszej amplifikacji => w moim systemie te kolumny wspolpracowaly z monoblokami Mark Levinson No.20.6 + ML No.38S pre i wcale nie uwazam tego zestawienia jako mezaliansu dla ML...
Poza tym cena tych kolumn nie jest heh "okazyjna" w rozumieniu typowego powstanca ;)
Sprzęt audio jest wylacznie narzedziem do odtwarzania muzyki.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2710

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
G7S są dla mnie nieosiągalne w tej chwili niestety

Te G4 co są obecnie na all to faktycznie sieczka tym bardziej za te pieniądze.

Apropo amplitunerów to właśnie jest ogłoszenie tu na forum: sprzedam Basfa - można się zainteresować.
Последнее редактирование: 12 года 1 мес. ago от Laslo.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2721

  • chrzan49
  • chrzan49 аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 654
  • Спасибо получено: 21
  • Репутация: 10
BASF wspaniały ale w cenie złota a gały musi mieć wysadzane brylantami minimum 10karat.
Kolumny Patryka tez sroce spod ogona nie wypadły i wymagaja b.dobrego sprzętu aby pokazały co potrafią.Ale złota zasada to:Najważniejsze dobrze dobrane kolumny a to wiele pracy,czasu i pieniędzy!!
Kto nie ma to Dabeisi albo inne Alpierdy.
Nie ma zmiłuj sie!Musi boleć Panowie.
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2726

  • Allen
  • Allen аватар
  • Offline
  • Raczkuje
  • Сообщений: 26
  • Репутация: 0
A kto ma do sprzedania te kolumny do mojego wzmacniacza ? W jakiej cenie ? Nic lepszego niż te sony nie jest warte uwagi do tego amplitunera ? :cheer:
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2727

  • piootr
  • piootr аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 1883
  • Спасибо получено: 17
  • Репутация: 41
Patrick ma te kolumny, ale faktycznie to wyższa półka i przypuszczam że troche sporo beda kosztowały ;)
vintage audio
Администратор запретил публиковать записи гостям.

O:Kolumny do Sony STR-V6 12 года 1 мес. ago #2731

  • Laslo
  • Laslo аватар
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Сообщений: 845
  • Спасибо получено: 32
  • Репутация: 10
Ponieważ nie będę zdradzał tajemnicy handlowej powiem tylko, że jedna średnia krajowa za kolumny na pewno nie starczy:) Ale to naprawde wybitne sprzęty i rzadkie... Jeden głośnik z SS-G7 na ebay potrafi kosztowac powyżej 1k PLNów
Администратор запретил публиковать записи гостям.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio dodane Katalogi

Ostatnio dodane posty na FORUM

Popularni użytkownicy

Попул?рные профили Про?мотров
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Нет сообщений для показа