Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:

THEMA: Kolumny Carnegie?

Kolumny Carnegie? 7 Jahre 3 Wochen ago #7217

  • damian
  • damians Avatar
  • Offline
  • Złoty Ekspert
  • Beiträge: 295
  • Karma: 0
Witam czy ktoś coś wie o tych kolumnach? Model 90,przetworniki chyba Itt,więc powinny grać zacnie?
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Kolumny Carnegie? 7 Jahre 3 Wochen ago #7218

  • Cellulitis
  • Cellulitiss Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Beiträge: 80
  • Dank erhalten: 1
  • Karma: 2
Mam 120 Carnegie.
Jak grają? Hmm. Powiem Ci tak. Niedawno byłem u człowieka, który miał piękną końcówkę mocy Onkyo podłączoną do Canton'ów (nie pamiętam jaki model)
U mnie Carnegie 120 grają z Sabą MI215, lub Dual CV 1400 lub kombo Disco 9500 Lisenkotter (zresztą od niego od kompletu są właśnie Carnegie 120) i muszę powiedzieć, że ta ogromna końcówka Onkyo + te Cantony nie zrobiły na mnie wrażenia jeśli chodzi o odsłuch. Być może za sprawą małego pomieszczenia, w którym to pracowało.
Carnegie grają bardzo fajnie, dynamicznie i szczegółowo. Scena lekko z przodu, dużo przestrzeni w muzyce. Pięknie i do końca wybrzmiewają talerze, trójkąty itp.. W wokalach dobrze słyszalne bezdźwięczne głoski (f, pf, h itp) Co prawda 120 mają o jeden głośnik więcej ale robotę robi ten średnio-wysokotonowy, który jest też w 90-kach. Basowy 22 cm o dość dużym wychyle membrany co powoduje, że basu mają nie mniej przy identycznych nastawach jak moje drugie kolumny z basowcem 30 cm
Ogólnie polecam. Skrzynki bardzo porządnie, estetycznie wykonane wykonane. Kupuj albo dołóż i bierz 120. Tylko uważaj bo na all lub olx (już nie pamiętam) są 120 Z czarnymi błyszczącymi basowymi. TO NIE SĄ ORYGINALNE GŁOŚNIKI!!!
Oryginalne są szaro-czarne papierowe na mięciutkim zawieszeniu piankowym.
CZUWAJ!!!
:)
Letzte Änderung: 7 Jahre 3 Wochen ago von Cellulitis.
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.
Folgende Benutzer bedankten sich: damian

Kolumny Carnegie? 7 Jahre 3 Wochen ago #7221

  • chrzan49
  • chrzan49s Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Beiträge: 654
  • Dank erhalten: 21
  • Karma: 10
Moim zdaniem Cantoty lepiej spisują się z lampą.Mam Karat 200 3 drożne na gumach w pieknej drewnianej obudowie z zaokraglonymi naroznikami.Warte grzechu choclepie chodza Heco/,mam do tej marki wyjatkowy sentyment.Carnegie słuchałem dawno i tez nie pamietam jakich.Nie powaliły jednak.Jakos bezpłciowo brzmialy.
Tomasz
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Top Profile Aufrufe
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Keine Beiträge vorhanden.