Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: poszukuję wzmacniacza z średnimi tonami

poszukuję wzmacniacza z średnimi tonami 9 years 2 weeks ago #5823

  • Pumcat
  • Pumcat's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • I am legend
  • Posts: 189
  • Thank you received: 3
  • Karma: 0
Znowu muszę przyznać koledze Laslo rację grrrrrrrrrrrr :angry:
Cena ,stan i model to kluczowe sprawy.
Nie wiem czy będziesz miał taką możliwość w swojej okolicy sprawdzić tyle rodzai wzmacniaczy.Jeśli tak to super ale jeśli będziesz pokonywać sporo mil to trochę robi się to bez sensu bo uważam że to nie ta liga wzmacniaczy żeby pokonać 300 kilisów i wrócić do domu z pustym bagażnikiem :lol:
Z tego co pamiętam to jak dorwałem toshibe 420 to byłem strasznie pod jarany i w dalszym ciągu jest to jeden z moich ulubionych zestawów trochę tu dodaje uroku świetny tuner,teraz gram na 820 i jest zajeb.........e.
420 jest popularna czyli jest jej sporo na rynku wtórnym ale jeśli dorwiesz toshibę sb 620 to wielki szacun i chylę pokłony -witaj w gronie :P
Jeszcze jedna sprawa ;) -,,Jeszcze jedna istotna sprawa mam ograniczenia finansowe mogę na ten cel przeznaczyć jakieś 500zł" ,,Chciałbym kupić coś do 500zł ale jakby mi się spodobał jakiś sprzęt wyjątkowo to jestem w stanie dorzucić coś jeszcze. " ;)
ale jakby mi się spodobał jakiś sprzęt wyjątkowo to jestem w stanie dorzucić coś jeszcze
ale jakby mi się spodobał jakiś sprzęt wyjątkowo to jestem w stanie dorzucić coś jeszcze
ale jakby mi się spodobał jakiś sprzęt wyjątkowo to jestem w stanie dorzucić coś jeszcze
ale jakby mi się spodobał jakiś sprzęt wyjątkowo to jestem w stanie dorzucić coś jeszcze
Załóż kłódkę na portfel bo inaczej przepadniesz to jest jak hazard jak dobry poker :P
The administrator has disabled public write access.

poszukuję wzmacniacza z średnimi tonami 9 years 2 weeks ago #5851

  • marosmaro
  • marosmaro's Avatar
  • Offline
  • Raczkuje
  • Posts: 35
  • Karma: 0
Laslo i Pumcat bardzo dziękuję za odpisywanie na moje posty. Z tego co mogę wybrać to Toshiba SB-420 ma dobre parametry i cenowo jest w moim zasięgu. Znalazłem ją w Świdnicy za 449 zł. Ale jeszcze się wstrzymam i poczekam może ktoś wystawi ITT 8045 on mi się jednak podoba najbardziej i dane techniczne też za nim przemawiają. Wiem że jest strasznie mało dostępny nie dawno był na ebay w Niemczech poszedł za 135 euro. Podzwonię trochę i popytam może gdzieś ktoś będzie mógł sprowadzić. Pozdrawiam
The administrator has disabled public write access.

poszukuję wzmacniacza z średnimi tonami 9 years 1 week ago #5858

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
kolego marosmaro zerknij na priva
vintage audio
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
  • No posts to display.