Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Saba 8040

Saba 8040 13 lata 1 tydzień ago #1561

  • Piterr
  • Piterr Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
wpadło mi przypadkiem w rece takie cos , widze ze to forum kolejkcjonerów takiego sprzętu wiec pisze , jak na swój wiek wyglada zadziwiajaco ładnie , pralktycznie jak nowe , zajrzałem do srodka , wyglada na 100% orginał pierwszy raz otwierany , udało mi sie go odpalic i służy u mnie w pokoju ale jak ktos poszukluje takiego modelu to mozna sie zawsze dogadac , chetnie sie wymienie na cokolwiek innego grajacego , czekam na propozycje :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Saba 8040 13 lata 1 tydzień ago #1562

  • piootr
  • piootr Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posty: 1883
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 41
witaj kolego...

zastanów sie kolego czy chcesz sie pozbyc amplitunera - Saba gra bardzo ładnie i raczej nic nie znajdziesz co zabrzmi lepiej w tym samym przedziale kasowym,
choc moze ten model niezbyt urodziwy, co jest rowneiz kwestia gustu.
pozdrawiam
vintage audio
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Saba 8040 13 lata 1 tydzień ago #1563

  • Piterr
  • Piterr Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Witam Witam :)

moze w sumie i racja , ale mam jeszcze 2 x tosca 303 i jakis universum w którym prawdopodobnie padła koncówa mocy i tak mysle czy by go nie uruchomic :) moze macie namiary kogos na slasku to by mógł mi rzucic okiem na to ?

aha i jeszcze przy okazji jedno szybkie pytanko , podając sabie sygnał wejsciem magnet , trzeczy brzeczy i dziwne dzwieki wydaje , tym obok praktycznie brak wysokich tonów i dziwa barwa dzwieku , jedynie przez "crystal" jest okej tyle ze troche ciszej , i szczerze nie mam pojecia po co ta cała masa pśtryczków z przodu jest , te starsze sprzety jakies zaczarowane sa :)
Ostatnio zmieniany: 13 lata 1 tydzień ago przez Piterr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Saba 8040 13 lata 5 dni ago #1576

  • Dziku
  • Dziku Avatar
  • Offline
  • Bywalec
  • Posty: 67
  • Oklaski: 0
Piterr, lepiej nie podłączać magnetofonu/cd przez wejścia "magnet ; cristal" (lub "magn ; krist" w zalezności od sprzętu) są to wejścia dla sygnału z gramofonu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Saba 8040 13 lata 5 dni ago #1579

  • Piterr
  • Piterr Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
dziekuje Dziku , ale to jedyne co gra czysto i ładnie , podłączony tam mam sygnał z kompa , moze by tam trzeba cos poczyscic przy tych koncówkach , ale wole sie za to nie zabierac bo spiernicze cos i tyle bedzie :) narazie gra całkiem ładnie i nie widze zadnych niepokojących objawów :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ostatnio dodane Katalogi

Popularni użytkownicy

Najpopularniejsze Profile Odsłon
piootr 565
chrzan49 316
Laslo 105
Patrick 100
mareks 99
damian 79
Pumcat 70
elektrospiro 45
Marek-41 41
zbychu 40
Sonix 39
WoleMerce 38
chuck4 32
zaffff 27
marek_c4 27
yellow1 21
ogr30 21
piotr_3miasto 19
DARUTOM 19
Excalibue 15
  • Brak postów do publikacji.