Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Saba 8040

Saba 8040 13 years 1 month ago #1561

  • Piterr
  • Piterr's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 3
  • Karma: 0
wpadło mi przypadkiem w rece takie cos , widze ze to forum kolejkcjonerów takiego sprzętu wiec pisze , jak na swój wiek wyglada zadziwiajaco ładnie , pralktycznie jak nowe , zajrzałem do srodka , wyglada na 100% orginał pierwszy raz otwierany , udało mi sie go odpalic i służy u mnie w pokoju ale jak ktos poszukluje takiego modelu to mozna sie zawsze dogadac , chetnie sie wymienie na cokolwiek innego grajacego , czekam na propozycje :)
The administrator has disabled public write access.

O:Saba 8040 13 years 1 month ago #1562

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
witaj kolego...

zastanów sie kolego czy chcesz sie pozbyc amplitunera - Saba gra bardzo ładnie i raczej nic nie znajdziesz co zabrzmi lepiej w tym samym przedziale kasowym,
choc moze ten model niezbyt urodziwy, co jest rowneiz kwestia gustu.
pozdrawiam
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:Saba 8040 13 years 1 month ago #1563

  • Piterr
  • Piterr's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Witam Witam :)

moze w sumie i racja , ale mam jeszcze 2 x tosca 303 i jakis universum w którym prawdopodobnie padła koncówa mocy i tak mysle czy by go nie uruchomic :) moze macie namiary kogos na slasku to by mógł mi rzucic okiem na to ?

aha i jeszcze przy okazji jedno szybkie pytanko , podając sabie sygnał wejsciem magnet , trzeczy brzeczy i dziwne dzwieki wydaje , tym obok praktycznie brak wysokich tonów i dziwa barwa dzwieku , jedynie przez "crystal" jest okej tyle ze troche ciszej , i szczerze nie mam pojecia po co ta cała masa pśtryczków z przodu jest , te starsze sprzety jakies zaczarowane sa :)
Last Edit: 13 years 1 month ago by Piterr.
The administrator has disabled public write access.

O:Saba 8040 13 years 1 month ago #1576

  • Dziku
  • Dziku's Avatar
  • Offline
  • Bywalec
  • Posts: 67
  • Karma: 0
Piterr, lepiej nie podłączać magnetofonu/cd przez wejścia "magnet ; cristal" (lub "magn ; krist" w zalezności od sprzętu) są to wejścia dla sygnału z gramofonu.
The administrator has disabled public write access.

O:Saba 8040 13 years 1 month ago #1579

  • Piterr
  • Piterr's Avatar
  • Offline
  • Nowicjusz
  • Posts: 3
  • Karma: 0
dziekuje Dziku , ale to jedyne co gra czysto i ładnie , podłączony tam mam sygnał z kompa , moze by tam trzeba cos poczyscic przy tych koncówkach , ale wole sie za to nie zabierac bo spiernicze cos i tyle bedzie :) narazie gra całkiem ładnie i nie widze zadnych niepokojących objawów :)
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.