Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Gramofon+wzmacniacz/amplituner+kolumny na początek

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4418

  • WoleMerce
  • WoleMerce's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 138
  • Karma: 0
Kolega kupił wczoraj tego Philipsa z wkładką 412 i zerwanym paskiem za 230zł z przesyłką już.
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4419

  • WoleMerce
  • WoleMerce's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 138
  • Karma: 0
Ja jeszcze przy okazji chciałem zapytać co to za funkcja STYLUS FORCE, coś takiego?
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4420

  • piootr
  • piootr's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 1883
  • Thank you received: 17
  • Karma: 41
Laslo napisał:
piootr napisał:

do tego dedykowany wzmacniacz TA-750 i tuner TT-750 ..

Ciekawe na ile jest minimalna - na razie prowadzę ;)


:laugh: widze ze chętnych na sprzęt przybywa :), dodam jeszcze że tunery rzadko spotyka sie sprawne gdyż lubiały się zepsuć, ale jak sprawny to zrekompensuje wszystko - zreszta Tomek cos może więcej napisać na ten temat co się tam lubi zepsuć.



co do STYLUS FORCE to jest to ustawienia docisku igły, tz. za każdym razem gdy ramie gramofonu wraca na stopkę dokonywany jest pomiar nacisku i wynik podawany jest na jakiś wskaźnik/wyświetlacz, o ile dobrze pamiętam to taki bajer posiadają te philipsy o których wcześniej pisaliśmy 877 / 777 / 977
vintage audio
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4421

  • WoleMerce
  • WoleMerce's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 138
  • Karma: 0
Bo właśnie przeglądałem teraz tak z ciekawości. Ale też miały inne nie pamiętam jaki to był model, ale nie był to żaden podanych przez Ciebie.
A kolega wybrał tego Philipsa 209S.
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4422

  • Wujbob
  • Wujbob's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posts: 46
  • Karma: 0
Witam ponownie.
Philips 209S kupiony głownie za poradą WoleMerce i igła PHILIPS 946 D65 GP400 II płyną już do mnie w przestrzeni :)

Jaki teraz amplituner dobrać?
Podłączony do niego będzie gramofon, komputer i odtwarzacz CD (narazie coś podobnego do: http://allegro.pl/cd-technics-sl-pg390-warto-okazja-digital-i3045449720.html -bo mam..)

Jak philips przypłynie to się wrzucę zdjęcia w jakim jest stanie.

Pozdrawiam :)
Last Edit: 11 years 1 month ago by Wujbob.
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4423

  • chrzan49
  • chrzan49's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 654
  • Thank you received: 21
  • Karma: 10
Był wysmienity Telefunken Hr 5000 grający o niebo lepiej od Allegrowego śmiecia i poszedl za 105 zł.Darmo!
T
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4424

  • WoleMerce
  • WoleMerce's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 138
  • Karma: 0
Chyba piootr ma tego TELEFUNKENA. Mam nadzieje że będziesz zadowolony z gramofonu, i nie dostaje zje....
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4425

  • Wujbob
  • Wujbob's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posts: 46
  • Karma: 0
Allegrowy śmieć, o czym mowa?? :)
Panie chrzan, szkoda, że nie dałeś linka :/
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4426

  • WoleMerce
  • WoleMerce's Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posts: 138
  • Karma: 0
To chyba był na myśli ten Technics.
The administrator has disabled public write access.

O:Gramofon+wzmacniacz/amplitun​er+kolumny na początek 11 years 1 month ago #4427

  • chrzan49
  • chrzan49's Avatar
  • Offline
  • Platynowy Ekspert
  • Posts: 654
  • Thank you received: 21
  • Karma: 10
Panowie.99 % to śmieci.Lud kupuje logo a nie sprzęt.Co ma obecny Marantz wspólnego z tą znakomitą firmą czy Denon np?
Inna spraw to ceny.Mozna trafic ale tez całe stado kosmitów z cenami dla szejków.
Pozdrawiam T
PS Linków nie podesle bo bym musiał 2 tygodnie wysyłac.
Ostatnio poszedl wybitny Telefunken HR 5000 za 105 zl a jakies goovna chodzą za spore kwoty .
The administrator has disabled public write access.
  • No posts to display.